Cztery nowe technologie, dzięki którym Twoja firma będzie na bieżąco

1. Technologia wyszukiwania wizualnego

Wizualizacje danych są użytecznym sposobem wyjaśnienia złożonych danych i statystyk.

Wyszukiwanie wizualne to nowa forma wyszukiwarki, której można używać do znajdowania obrazów za pomocą głosu lub wpisywania niektórych słów kluczowych.

Niektóre przykłady technologii wyszukiwania wizualnego, o których będziemy dzisiaj rozmawiać, to Pinterest Lens, Google Lens i Bing Image Search.

Pinterest Lens to aplikacja do rzeczywistości rozszerzonej dostępna na urządzenia iPhone lub urządzenia z systemem Android, w której można znaleźć potrzebne rzeczy, robiąc im zdjęcia telefonem.

Google Lens wyszedł z Androidem P w wersji beta w marcu 2018 roku i miał zostać wydany w 2020 roku przez Asystenta Google. Ma trzy główne funkcje: identyfikowanie obiektów widocznych na ekranie, identyfikowanie tekstu i skanowanie kodów kreskowych.

Wreszcie wyszukiwarka obrazów Bing to stara koncepcja, w której użytkownik

2. Cyfrowy zakreślacz

Cyfrowy zakreślacz pozwala zeskanować tekst, aby go zaznaczyć i zapisać, lub możesz po prostu zaznaczyć, dotykając ekranu. Możesz także udostępnić to z aplikacji, wysłać e-mailem do znajomych, a nawet wydrukować do użytku offline.

Zakreślacz cyfrowy to narzędzie, którego używasz, aby pokazać, które części dokumentu są ważne. Ten zakreślacz ułatwia pracę, umożliwiając skanowanie i zapisywanie tekstu, a także udostępnianie go znajomym, aby mogli zobaczyć, które części dokumentu są również ważne!

3. Co to jest Śledzenie poczty e-mail

Marketingowcy cyfrowi mogą śledzić sukces swojej kampanii e-mailowej, po prostu sprawdzając wskaźniki otwarć i kliknięć.

Śledzenie wiadomości e-mail to ważny aspekt cyfrowej kampanii marketingowej. Dostawcy usług pocztowych Majors, tacy jak Google, Yahoo, Microsoft, wysyłają wiadomości e-mail w imieniu swoich klientów. Dzięki śledzeniu wiadomości e-mail można analizować wskaźnik sukcesu kampanii e-mail, po prostu sprawdzając współczynnik otwarć i kliknięć.

4. Rzeczywistość rozszerzona i rzeczywistość wirtualna

Rzeczywistość wirtualna i rzeczywistość rozszerzona to dwie różne koncepcje. Rzeczywistość wirtualna to środowisko generowane komputerowo, które jest tworzone przez umysł osoby. Pozwala nam doświadczyć, jak by to było, gdybyśmy byli w wirtualnym świecie. Treścią wirtualnej rzeczywistości można manipulować w zależności od preferencji danej osoby. Z drugiej strony rzeczywistość rozszerzona nakłada informacje cyfrowe na widok fizycznego słowa.

AR ma swoje praktyczne zastosowania do celów edukacyjnych, takich jak nauka lub matematyka, gdzie może zapewnić interaktywny sposób wizualizacji informacji i punktów danych bez konieczności korzystania z ekranu lub konfiguracji. Co więcej, AR ma również zastosowanie rozrywkowe, takie jak gry wideo lub filmy, które pozwalają oglądać obrazy w prawdziwym życiu, a następnie wchodzić z nimi w interakcję

 

Zobacz również: https://www.znajdzreklame.pl/citylighty